30 Ocak 2012 Pazartesi

TÜRK KIZLARINA FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI

Amaçsızca yaşayan, anlamsızca soluk alan, tek hedefi yavrulamak olan kızlar ilk siz ÖLÜN.
Gece hayatındaki kadınlar ÖLSÜN.

"bu akşam kenana gidelim mi koparıyomuşş??" dan başka anlamlı cümle kuramayan ön masa kızları, kolları sabah ereksiyonu misali her şarkıda havaya kalkan kavruk bünyeler,

"acaba beni de bir kez benimle olur mui?" diye sahneye bakış atanlar, bateriste telefon numarası yollayanlar, garsonu aşağılayıp barmenin kucağına atlayanlar,
yetti basitliğiniz.


Farkına varın lütfen, suluboya sarısı saçlarınız, destekli sütyenlerinizle sadece o aşağıladığınız kamyoncuların, dolmuş şöförlerinin zevkine hitap ediyorsunuz. Hiç biriniz paris hilton değilsiniz, evlerine gidip mercimek çorbası kaşıklayacak insanlarsınız, insanlarız anlayın aradaki farkı.

Absolut-enerji ısmarlayan kadınlar siz de ölün. Absolut ısmarlayıp kırov geldiğinde aradaki farkı anlamayacak kadar salaksınız çünkü. Çünkü içeceğiniz içkiyi bile seçemeyecek kadar koşullanmışsınız. sürü psikolojinize tüküreyim, ÖLÜN be.

Dj’ e vererek, valeye cilve yaparak mekanlara giren yaratıklar. Vajina sahibi olarak doğdunuz diye size de kadın deniyor, hakkınızı yiyorlar.
Hesabı kaktırdığınız adamlar karşılığında size kaktırıyor. Hissetmiyor musunuz? Yirmi tl'lik lensler bu kadar mı kör etti gözlerinizi?


Dansözleri aşağılayıp her şarkıda sahneye fırlayan kurulmuş kadınlar, konsomatrislere, fahişelere hakaret edip amatör kümede aynı işi yapanlar,
ÖLÜN.


Evinde pembe solmuş eşortmanıyla gezip Gökhan Özen dinleyen kız, birileri Pink Floyd dedi diye boşuna kasıyorsun, boşuna zorluyorsun kendini anlamak için. Hayatının anlamı hangi filmde, hangi kitapta, hangi şarkıda?
Bulabilecek misin?
Yeter çaban, ÖL işte.


Kendi müziğini seçemeyen, hayatında hiç bir fasıla eşlik etmemiş, hiç bir türküyü sevmemiş, Hetfield’ ın kükremesini hiç duymamış kadınlar, Fender’ i f1 pilotu zannedenler neden yaşıyorsunuz ki? Cehaletiyle övünen, spor olsun diye üniversiteye giden kızlar hayvanlardan bir farkınız var mı?

Bir kere bir çilingir de hayatını sorgulamayan, o masadan sendelemeden, saçmalamadan kalkıp gidemeyen zavallı hatunlar, içemediğini kabul edemeyecek kadar ortam kuklası olanlar,
ÖLSENİZE be.


Parlak türban takıp nane yeşili göz makyajı yapanlar, pembe palto, açık ayakkabı giyenler. göz zevkini bozmaktan başka bir işe yaramayan kent kadınları, inanın hiç dikkat çekmiyorsunuz. Kadını matruşka bebeği gibi saranlar, içinizde daha kaç kadın var?
Kendi inancınız mı bunları size yaptıran.?
O kadar komiksiniz ki, çelişkilerinize bakıp ağlayasım geliyor.
ÖLÜN, yok olun gözünüzü seveyim.


Seks dendiğinde kaçacak delik arayan ruhu delik kadınlar,
bekareti kulak zarına hapsolanlar, kadın olmayı seks , seks iki bacağını açıp beş dakika yatmak zannedenler, o misyonunuzu başka yerlerde yayın artık.


Kendi doğasını inkar ederken fethedilmedik yeri kalmayan kızlar, bedenini evlilik karşılığı pazarlayan ev fahişeleri siz kadın diyor musunuz kendinize?
Dini, siyasi, manevi hiç bir inancı olmayan, fikirlerini haykırarak hiç savunmamış, açlık çekmemiş, çekenleri görmemiş tatlı su kadınları,


Birileri ölüyor bu hayatta inandıkları için, inanamadıkları uğruna haberiniz var mı? "bütün erkekler pislik "den başka argümanı olmayan feminizm kuklaları, sylvia plath vardı bilir misiniz?
Aşkı salya sümük böğürmek, evliliği mecburiyet sayan kadınlar, sevdiği adamı sırtında taşıyamayanlar, korunmaya muhtaç kedi yavruları, sevgi kelebekleri, ömrünüz bitmedi mi daha?
ÖLÜN gitsin.


Bir şey olmayı başarmış kadınlara, güzel vücutlara, kendi hayatını istediği gibi yaşama hakkını kullanan dişilere kaltak diyenler, kıskançlıktan uyuyamayanlar ne biçim insanlarsınız anlamıyorum üstüne midem de bulanıyor ufaktan.
ÖLÜN bence.


 Sosyete pazarından aldığınız sahte fikirleriniz, yetti kendiniz gibi olmayan herkese tepeden bakışınız. inin aşağı artık poponuz görünüyor.
Kendi cinsinden birine bunları söyletenler, mahalle kadını ağzıyla yıllardır aynı lafların sakızını çiğneyenler, dokunsan yuvarlanacak tatta fikirlerin hanım kızları.
ÖLÜN lütfen ya. ölün ve başka bir hayatta başka bir şekilde tekrar doğun.
Bari bu sefer kadın olun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder